Порядок денний постійної комісії з питань  прав людини, законності  депутатської діяльності, етики  та регламенту ради на 23.11.2021 р.

Дата: 22.11.2021 15:29

Порядок денний постійної комісії з питань  прав людини, законності  депутатської діяльності, етики  та регламенту ради :

1.Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Агрономічної сільської ради (в новій редакції).

Інформує: начальник  центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету  Агрономічної сільської ради  Лисак Т.В.

2.Про затвердження комплексної Програми «Запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми» Агрономічної сільської ради на 2022-2024 роки.

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.