Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти , культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення на 23.11.2021 р.

Дата: 22.11.2021 15:30

Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти , культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення:

1.Про затвердження Програми «Організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне  стягнення у вигляді  суспільно-корисних робіт на 2022 рік».

Інформує: начальник звітності та контролю Бунза Н.Ю.

2.Про Програму розвитку фізичної культури та спорту Агрономічної територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: начальник  відділу освіти, молоді,спорту,культури та туризму Грустілін О.О.

3.Про затвердження Програми «Розвиток та збереження культурної спадщини  Агрономічної територіальної громади  на 2022 рік».

4. Про утворення  консультативно-дорадчого органу з питань  молодіжної  політики при  Агрономічній  сільській  раді.

5.Про затвердження структури  та штатної  чисельності  закладів  загальної середньої  освіти Агрономічної  сільської  ради.

6.Про затвердження структури та штатної  чисельності  закладів дошкільної освіти Агрономічної  сільської ради.

7.Про затвердження  структури  та штатної чисельності  закладів  культури  Агрономічної  сільської ради.

8.Про надання  згоди на прийняття у комунальну  власність  майна  комунального  некомерційного підприємства «Вінницький обласний  клінічний фтизіопульмонологічний  центр» Вінницької обласної Ради.