До відома громадян!

Дата: 23.11.2021 11:57

У «червоній» зоні на 50% збільшено нормативи для нарахування субсидій на газ

З 18 листопада 2021 року на території Вінниччини запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної інфекції. Відтак, розрахунок житлових субсидій, зокрема на газ, для соціально незахищених жителів області проводиться з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів.

Ці нормативи визначено постановою Кабінету міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (зі змінами). Навесні 2020 року окремі нормативи на житлово-комунальні послуги були збільшені на 50%.

Зокрема, соціальні нормативи для користування послугами з постачання та розподілу природного газу:

• за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання – 3,3 куб. метра на одну особу на місяць;

• за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача – 5,4 куб. метра на одну особу на місяць;

• за наявності газової плити та газового водонагрівача – 10,5 куб. метра на одну особу на місяць.