Відбулося позачергове засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій  виконавчого комітету Агрономічної сільської ради

Дата: 29.11.2021 14:22

Сьогодні, 29 листопада, відбулося позачергове засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій  виконавчого комітету Агрономічної сільської ради разом  з представниками Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Протягом 2020 року на території Агрономічної ТГ склалася вкрай напружена ситуація із забезпеченням пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів з різною формою господарювання.

Варто зазначити, що за минулий рік на території нашої територіальної громади виникло 43 пожежі. Основними причинами виниклих пожеж стало необережне поводження з вогнем.

Тому на засіданні було прийнято рішення провести спільне пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Агрономічної ТГ, з метою покращення пожежної безпеки на території.