Відбулося засідання відбіркової комісії з організації та проведення конкурсу «Комфортні громади»

Дата: 29.11.2021 20:21

25 листопада відбулося засідання відбіркової комісії з організації та проведення конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади».

Було розглянуто 4 проєкти, які попередньо було подано на розгляд мешканцями.

До наступного етапу – голосування допущено 3 проєкти:

•  «Активне дозвілля – дитячий майданчик на території  Агрономічної сільської ради»
  •  «Вуличне освітлення на території ОСТ «Барський масив» Агрономічної сільської ради»
  • «Нове будівництво алеї для відпочинку в селі Агрономічне Вінницького району Вінницької області».

Також було розглянуто проєкт «Створення центру первинної медико-санітарної допомоги Агрономічної сільської теритріальної громади», поданий ГО «Агрономічне без корупції. Громадський контроль».

Але члени комісії змушені була відхилити даний проєкт, оскільки бюджетна частина не відповідала вимогам Положення про конкурс «Комфортні громади»: не фінансуються проєкти, в бюджетній частині яких є заробітна плата, комунальні послуги, закупівля матеріалів чи предметів, а також різних видів послуг та робіт .

Наступним етапом буде голосування за проєкти в громаді, яке відбудеться 2 грудня 2021 року з 10:00 до 15:00 год.

Місця дільниць для голосування:

1.     с. Агрономічне, вул. Мічуріна, 12 (приміщення сільської ради)

2.     с. Агрономічне,  ГО ОСТ «Барський масив» шосе Барське, 3 км

3.     с. Бохоники, вул. Гагаріна, 64 (приміщення сільської ради)

4.     с. Ільківка, вул. Набережна, 68а (приміщення сільської ради)

5.     с. Медвеже Вушко, вул. Шкільна, 7 (приміщення сільської ради)