Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури , благоустрою, житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 14.12.2021 р.

Дата: 13.12.2021 17:49

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва  з подальшою передачею  даної земельної ділянки  гр. Маренюку Віктору Семеновичу.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.