Вечір-пам'яті "Є місце подвигу не тільки на війні"

Дата: 16.12.2021 20:12

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця пам'ятна дата була затверджена указом Президента України 10 листопада. 2006 року. В цей день вже стало доброю традицією вшановувати пам'ять тих, хто ціною свого життя і здоров'я змогли подолати страшну трагедію 20-го століття, що сталася 26 квітня 1986 року, захистивши нас від атомного лиха, та висловити щирі слова подяки ліквідаторам за мужність і героїзм.

Вечір-пам'яті "Є місце подвигу не тільки на війні" провела бібліотека Бохоницької філії Агрономічного центру культури та дозвілля. На захід були запрошені: Ковальчук Олександр Васильович - голова ветеранської організації Агрономічної територіальної громади. Демчук Микола Петрович - учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, заступник голови ради ветеранів Агрономічної територіальної громади. Шевчук Борис Борисович - учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Всі присутні поринули знов в ті трагічні квітневі дні,коли Чорнобиль розіп'яв нашу отчу землю,та сколихнув увесь світ. Своїми

спогадами про ті жахливі події поділились учасники ліквідації Демчук Микола Петрович та Шевчук Борис Борисович. З вітальним словом виступив голова ветеранської організації Олександр Васильович Ковальчук. Всі присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших односельчан,та всіх учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи,які захистили собою не тільки Україну, а й усе людство. Захід доповнила виставка- вшанування "Чорнобиль- звучить з болем, Чорнобильці - звучить з вдячністю".