Привітання з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2021 09:42

Шановні жителі громади!

День святого Миколая, який відзначають 19 грудня — одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у всілякі дива. Це свято любові та душевної теплоти, щедрості та доброти.

Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти.  Українці з давніх часів вважали Миколая своїм святим.

Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая! Хай він принесе кожному той подарунок, на який він найбільше очікує. Хай збудуться ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток та щастя супроводжують кожного з нас.

З повагою,                                                                                       Сергій СІТАРСЬКИЙ