Свято Миколая у громаді

Дата: 19.12.2021 20:59

Знову до нас прийшло  довгоочікуване свято – день Святого Миколая – одне з найсвітліших свят, яке дарує нам зимова пора.

У  цей  день  наші серця як ніколи наповнюються милосердям та добротою, а в наші домівки приходить світла радість і добрі сподівання. І не секрет, що цього дня кожний із нас, незважаючи на те, скільки йому років, чекає на диво, бо насправді усі ми в душі назавжди залишаємося дітьми.

Цьогорічне свято в нашій громаді відбулося в селі Ільківка в садибі «Катерина». На присутніх чекала святково прикрашена фотозона, ігри, конкурси, розваги, різдвяне частування.

Справжнє свято дітям зуміли подарувати щирі ведучі та працівники Центру культури та дозвілля.

Сільський голова – Сергій Сітарський  щиро побажав малечі міцного здоров’я, щасливої долі і успіхів у навчанні.

Дякуємо за гостинність та підготовку до свята -  депутату Шибінській Наталії Володимирівні, а також всім активним учасникам свята.

Цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Тож  нехай  молитва  Святого Миколая завжди оберігає наші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода.