Порядок денний постійної комісії з гуманітарних питань : освіти , культури , спорту, духовного розвитку , молодіжної політики , охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення на 21.12.2021 р.

Дата: 20.12.2021 18:14

Порядок денний постійної комісії з гуманітарних питань: освіти, культури, спорту, духовного розвитку, молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення

1. Про затвердження Положення  про порядок  використання шкільних автобусів.

Інформує: начальник відділу  освіти, молоді, спорту, культури та туризму  Грустілін  О.О.

2. Про створення  піклувальних  рад в закладах  освіти Агрономічної  територіальної  громади  та затвердження  Положення  про них.

3. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Агрономічної сільської ради в новій редакції.

Інформує: начальник Служби у справах дітей Семенюк-Сотник Т.В.