Порядок денний постійної комісії з питань планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного розвитку на 22.12.2021 р.

Дата: 21.12.2021 15:01

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1.Про участь в конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2021 -2022 роках.

Інформує:  начальник  відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою  Гачківський Я.С.

2. Про участь в конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» у 2021 -2022 роках.

3. Про прийняття в комунальну власність  та на баланс  мереж водопостачання діаметром 225 мм та водовідведення  діаметром 200 мм  5-поверхових  багатоквартирних  житлових будинків по вул. Мічуріна в с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької  області.

4. Про збільшення вартості  каналізаційної насосної станції в с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області, у зв’язку із реконструкцією.

5. Про надання дозволу на  прийняття в комунальну  власність  та на  баланс  мереж  водопостачання  та  водовідведення  багатоквартирних  житлових  будинків  по вул. Героїв Чорнобиля в  с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області.

6. Про затвердження  Положення  про використання  власних  надходжень  спеціального фонду  комунальних  закладів  освіти та культури  Агрономічної  сільської  ради  на 2022  рік.

Інформує: начальник відділу  освіти, молоді, спорту, культури та туризму  Грустілін  О.О.

7. Про затвердження  Положення  про використання  власних надходжень спеціального фонду  Агрономічної  сільської ради на 2022 рік.

Інформує: начальник відділу звітності та контролю  Бунза Н.Ю.

8. Про встановлення надбавок та виплат заробітної плати сільському голові та секретарю на 2022 рік та їх преміювання.

Інформує: начальник відділу звітності та контролю  Бунза Н.Ю.

9. Про надання дозволу  на попередню  оплату  товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти сільського  бюджету  в 2022 році.

Інформує: начальник відділу звітності та контролю  Бунза Н.Ю.

10. Про передачу субвенції з бюджету Агрономічної сільської територіальної громади

до бюджету Лука-Мелешківської  сільської територіальної громади субвенції.

Інформує : начальник  фінансового відділу Чепорнюк  Т.В.

11. Про передачу субвенції з бюджету Агрономічної сільської територіальної громади  до бюджету Тиврівської селищної територіальної громади.

Інформує : начальник  фінансового відділу Чепорнюк  Т.В.

12. Про бюджет  Агрономічної  сільської  територіальної  громади на 2022 рік.

Інформує : начальник  фінансового відділу Чепорнюк  Т.В.

13. Про затвердження переліку  об’єктів та видів суспільно-корисних робіт щодо засуджених  до покарання у вигляді  громадських  робіт, що  будуть виконуватися  на території Агрономічної сільської ради  у 2022 році.

Інформує: начальник юридичного відділу Паничук Б.М.

14. Про затвердження  переліку  об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення  у вигляді  громадських робіт, або засуджених за вчинення  злочинів до даного покарання, суспільно-корисних  робіт для  порушників ( несплата  аліментів), що будуть виконуватися  на території  Агрономічної  сільської ради у 2022 році.

Інформує: начальник юридичного відділу Паничук Б.М.

15. Про затвердження  переліку об’єктів  та видів виконання  адміністративних  стягнень у вигляді  громадських робі, виправних  робіт та  суспільно-корисних робіт, що  будуть  виконуватися  на території Агрономічної  сільської ради у 2022 році.