Подарунки від Святого Миколая

Дата: 22.12.2021 18:30

Дев'ятнадцятого грудня - день Святого Миколая. Це найбажаніший для дітлахів день у році. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть на вікно, моляться до Миколая, просячи передусім здоров’я собі та батькам.

Аби  підтримати дитячу віру у чудо, нагадати, що Святий Миколай надзвичайно добрий та справедливий і пам'ятає про кожного, до  дітей дошкільних навчальних закладів та початких класів громади завітав сільський голова Сергій Сітарський. Цьогоріч подарунки отримали 674 дитини. Крім того, сільський голова завітає ще раз привітати малечу громади з новорічними та різдвяними святами.

Діти радо зустрічали гостей піснями, віршами, таночками. За що отримали від Святого Миколая солодкі подарунки.

Очільник громади побажав дітям щоб вони були здорові, слухняні, побільше посмішок та радості, щоб в їхніх домівках завжди лунав сміх, щоб кожного року вони отримували подаруночки від Святого Миколая та збувалися всі їхні бажання.