Відбулася чергова сесія Агрономічної сільської ради

Дата: 28.12.2021 20:49

23 грудня 2021 року в  Будинку культури села Агрономічне відбулося пленарне засідання  вісімнадцятої   сесії  Агрономічної сільської ради  восьмого скликання.  На початку засідання сільський голова Сергій Сітарський разом із заступником Тетяною Закревською привітали та нагородили учасників зразкового хореографічного ансамблю «Сонечко», керівник Лілія Гаврилюк. Вихованці ансамблю нещодавно повернулися з Львова, де брали участь у фестивалі – конкурсі народної хореографії «Коло Самоцвітів». До привітань дітей також долучився член виконавчого комітету Володимир Головчук.

Також на засіданні було підписано Меморандум про співпрацю з ГО «Юридичний земельний захист.

Після привітань депутати перейшли до  розгляду проєкту  порядку денного сесії, до якого  було  внесено  більше 160   питань.

В ході засідання депутати  затвердили рішення про бюджет  Агрономічної сільської територіальної   громади на 2022 рік.  Максимальна кількість рішень мала земельний характер: про надання дозволів; затвердження  проєктів  землеустрою тощо.

Загалом сесія  була досить конструктивною, депутати  працювали  активно і злагоджено.