Вихованці Бохоницького дитячого садочку «Дзвіночок» потрапили до новорічної казки

Дата: 30.12.2021 18:37

Новий рік — одне з найулюбленіших і найяскравіших свят, яке із задоволенням відзначають у всіх дитячих садках. Всі приготування до свята, саме свято та спогади про нього у всіх дітей викликають яскраві почуття та емоції радості, задоволення, очікування, турботи одне про одного, про своїх близьких та рідних.

Щороку діти чекають чогось нового, незвичайного від Нового року і звичайно ж, цей рік не обманув очікування дітей. 29 грудня вихованці Бохоницького дитячого садочку «Дзвіночок» потрапили до новорічної казки.

Дітям дуже сподобалося новорічне свято. Малюки з непідробним інтересом зустрічали казкових героїв, виконували завдання та захоплено грали.

Прийшовши до дітей, Дід Мороз не лише водив хороводи та грав із дітьми, а й показав, у які ігри любить і сам. Важливим етапом свята і радісною несподіванкою стало привітання сільського голови Сергія Сітарського, який в рамках привітання від себе особисто та депутатського корпусу Агрономічної сільської ради вручив солодкі подарунки.