До відома споживачів водопостачання та водовідведення!

Дата: 31.12.2021 11:51

Проєкт Інвестиційної програми Товариства з обмеженою відповідальністю «Житлово-експлуатаційна контора «Агрономічне» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік розроблений відповідно до вимог «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 № 191.

Метою розробки інвестиційної програми є встановлення вузлів комерційного обліку холодного водопостачання на виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

Адміністрація ТОВ «ЖЕК «АГРОНОМІЧНЕ»

Інвестиційна програма