Новорічні свята – чарівні

Дата: 31.12.2021 20:32

У переддень Нового року, 29 грудня, для учнів 1-4 класів  Бохоницької школи пройшли Новорічні ранки. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учням  школи потрібно було підготувати казкову атмосферу –  прикрасити новорічну  ялинку сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.
В цей  день у всіх учнів 1-4-х класів, їх вчителів був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.  Учні підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, піснями, хороводами, новорічні виступи: пісні, інсценізації, вірші. По закінченню свята за участю Діда Мороза та Снігуроньки, сільський голова Сергій Сітарський разом з депутатом Агрономічної сільської ради Валерієм Бабієм та діловодом сільської ради Мариною Авраменко привітали малечу та  подарували солодкі подарунки.