Агрономічна сільська рада
.

До відома громадян!

Дата: 11.01.2022 16:34
Кількість переглядів: 296

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральні плани та плани зонування територій населених пунктів: с.  Горбанівка, с. Ільківка,  с. Рівець  Агрономічної сільської ради  Вінницького району Вінницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Агрономічна сільської рада Вінницького району Вінницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генеральних планів та планів зонування територій населених пунктів: с. Горбанівка, с. Ільківка,         с. Рівець розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 11 січня 2022 року на сайті Агрономічної сільської ради  (https://agronomichna-gromada.gov.ua/ ) та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генеральних планів та планів зонування територій населених пунктів: с. Горбанівка, с. Ільківка, с. Рівець Вінницького району Вінницької області. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій -23227  с. Агрономічне Вінницької області вул. Мічуріна, буд. 12, тел./факс:+38(0432)58-42-74, 58-41-96, (068)933-00-99    контактний email (сайту) e-mail:  agronomichne826@gmail.com

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генеральних планів та планів зонування територій  надаються протягом 15 днів.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

                                      Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь