Засідання комісії по покращенню послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Дата: 12.01.2022 16:40

12 січня 2021 року відбулося засідання комісії по покращенню послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Агрономічної сільської ради, на якому розглянуто два питання.

Перше стосувалося погодження Річного плану ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ТОВ «ЖЕК «Агрономічне» на 2022 року. Ознайомившись з питанням, члени комісії прийняли рішення рекомендувати його  на розгляд засідання виконавчого комітету.

Інше питання, яке розглядалося на засіданні погодження інвестиційної програми ТОВ «ЖЕК «Агрономічне» на 2022 рік. Комісія буде рекомендувати членам виконавчого комітету не підтримувати вищезазначене рішення.