Вітаємо з 90-річчям!

Дата: 12.01.2022 16:58

12 січня свій 90-річний ювілей відзначає жителька села Медвеже Вушко Вергелес Галина Давидівна.

Привітати іменинницю завітали сільський голова Сергій Сітарський та заступник– Тетяна Закревська.

Гості побажали ювілярці міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості, добра, пошани від людей та уваги від близьких.

Народилася ювілярка в с.Сніжна Погребищенського району. Все своє життя важко пропрацювала в колгоспі, на фермі, в польовій бригаді.Галина Давидівна пережила голод, бачила страшні події Другої світової війни, а також важкі часи відбудови. Разом з чоловіком виховала двох синів. Має четверо онуків та правнуків.

В цей знатний ювілей, Ваші почесні 90 років щиро бажаємо Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії, мирних і радісних днів для щастя Вашого серця. Низький уклін вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління.