Щедрували, посівали, щастя-радості бажали

Дата: 16.01.2022 18:16

Новорічно – різдвяні свята, вважай, завершилися, залишивши по собі світлі, яскраві враження у кожного з нас. Найцікавіше у цей час — обряди, казкові дійства, в яких беруть участь і дорослі, й діти.Такі привітання здавна стали щорічною традицією, яка живить в серцях людей вогник добра, взаємної поваги та любові.

З побажаннями міцного здоров’я, злагоди, миру завітали учні Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів до Агрономічної сільської ради.Щедрувальники підготували справжнє святкове дійство – співали щедрівки, вітали зі святами, а також бажали благодаті, добробуту, здоров’я та миру в родинах.

Сільський голова Сергій Сітарський  подякував щедрувальникам за незабутні враження і емоції, створення святкової атмосфери, а також вручив приємні подарунки.