Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 21.01.2022

Дата: 20.01.2022 14:36

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Звіт голови сільської ради Сітарського Сергія Миколайовича «Про роботу Агрономічної сільської ради за період з листопада 2020 року по грудень 2021 року».

Інформує: сільський голова: Сітарський С.М.

1. Про прийняття в комунальну власність та на баланс мереж водопостачання та водовідведення багатоквартирних житлових будинків по вул. Героїв Чорнобиля в               с. Агрономічне, Вінницького району, Вінницької області.

Інформує:  начальник  відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою  Гачківський Я.С

1. Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради №1417 від 23.12.2021.

1. Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання Агрономічної сільської ради №1425 від 23.12.2021.

1. Про внесення змін до Програми захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Агрономічної сільської ради на 2021-2022 роки.

Інформує: начальник відділу звітності та контролю  Бунза Н.Ю.

1. Про передачу з балансу Агрономічної сільської ради на баланс відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради у комунальну власність ноутбуків.

Інформує: начальник відділу звітності та контролю  Бунза Н.Ю.

1. Про передачу з балансу Агрономічної сільської ради на баланс відділу  житлово-комунального  господарства, транспорту  та благоустрою  Агрономічної  сільської ради  у комунальну власність  мереж водопостачання  та водовідведення.