Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти , культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення на 24.01.2022 р.

Дата: 20.01.2022 14:51

Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти , культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення:

1. Звіт голови сільської ради Сітарського Сергія Миколайовича «Про роботу Агрономічної сільської ради за період з листопада 2020 року по грудень 2021 року».

Інформує: сільський голова: Сітарський С.М.

1. Про внесення змін до рішення 16 сесії сільської ради 8 скликання № 1275 від 25.11.2021 року «Про затвердження структури та штатної чисельності закладів культури Агрономічної сільської ради».

Інформує: начальник відділу  освіти, молоді, спорту, культури та туризму  Грустілін  О.О.

1. Про внесення змін до рішення 16 сесії сільської ради 8 скликання № 1273 від 25.11.2021 року «Про затвердження структури та штатної чисельності закладів загальної середньої освіти Агрономічної сільської ради».