Громадські обговорення генеральних планів та планів зонування сіл Горбанівка, Ільківка, Рівець

Дата: 01.02.2022 20:40

Сьогодні, 01 лютого, в Будинку культури с. Горбанівка відбулись громадські обговорення генеральних планів та планів зонування сіл Горбанівка, Ільківка, Рівець, які розроблялись центральною регіональною філією ДП «УкрДАГП». Слухання проводив представник філії». В обговореннях взяв участь сільський голова Сергій Сітарський. На всі запитання було надано вичерпну відповідь та взято до уваги пропозиції мешканців сіл щодо коригування генеральних планів та планів зонування. Також визначились щодо громадських слухань стратегічно-екологічної оцінки (СЕО) сіл, яке відбудеться в Будинку культури села Горбанівка 03 березня 2022 року.