Відбулася нарада із заступниками з виховної роботи та психологами закладів освіти Агрономічної ТГ

Дата: 03.02.2022 20:22

Після проведеного засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми 02 лютого відбулася нарада із заступниками з виховної роботи та психологами закладів освіти Агрономічної ТГ. На нараді розглядалися питання співпраці закладів освіти громади із КУ «Центр надання соціальних послуг» та Службою у справах дітей Агрономічної сільської ради. Визначено спільний план дій щодо профілактики насильства, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми, визначено основні напрямки проведення роз’яснювальної роботи серед молоді та учнів.

Усіх присутніх зацікавила можливість співпраці нашої громади із КЗ «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг», який надає послуги: для бездомних осіб; для осіб, що постраждали від домашнього насильства; осіб, що потрапили у складні життєві обставини; для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.