Призери районних змагань з баскетболу в рамках Обласної Спартакіади

Дата: 03.02.2022 20:32

Одним з достатньо масових, популярних і помірно затратних серед олімпійських видів спорту є баскетбол. На жаль, останнього часу, в спортивному житті громади він якось відійшов на другий план. Але відновлені регулярні тренування та змагання з баскетболу, що проводились в 2021 році, сприяли покращенню спортивного життя громади, зокрема учнів шкіл.  Зокрема, проведенні змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти громади, проведені в кінці січня цього року, показали, що в школах є непогано підготовлені юнаки та дівчата, яким, в принципі, до наснаги конкурувати з представниками інших навчальних закладів області в цій спортивній грі. З огляду на це і було прийняте рішення стосовно участі команди Агрономічної територіальної громади в районному етапі обласного туру Спартакіади.

На турнір, який проходив 2 лютого в м. Бар, з’їхались команди юнаків і дівчат з громад усього Вінницького району, зустрічі між якими проходили за олімпійською системою 3х3 ЗЗСО у чотирьох вікових групах (юнаки 2005, дівчата 2005, юнаки 2008, дівчата 2008). Агрономічна ТГ була представлена двома командами (юнаки та дівчата 2008 року народження). За результатами змагань команда юнаків зайняла ІІІ місце, команда  дівчат ІІ місце.

Вітаємо призерів районних змагань та бажаємо подальших успіхів у змаганнях.