Енергоефективність на практиці

Дата: 07.02.2022 09:09

В рамках пошуку та переходу на альтернативні види палива на об’єктах комунальної власності Агрономічна сільська рада та її профільний виконавчий орган - відділ житлово-комунального господарства, транспорту  та благоустрою розпочали ремонті роботи в котельні Бохоницької школи. Твердопаливний котел був встановлений ще 5 років тому, але опалення освітнього закладу ним здійснювалося недовго. Через неправильність встановлення димоходу котел закоксувався та  його продуктивність знизилася в рази, що в результаті не дало змоги виробляти ту кількість теплової енергії, необхідної для освітнього закладу.

Ремонтними заходами передбачено встановлення на котельні нового димоходу, встановлення на ньому димососу, а також повне обслуговування твердопаливного котла та введення його в експлуатацію.