A A A K K K
для людей із порушенням зору
Агрономічна сільська рада
.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 11.02.2022 14:12
Кількість переглядів: 269

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральні плани та плани зонування територій населених пунктів: с.  Горбанівка, с. Ільківка,  с. Рівець  Агрономічної сільської ради  Вінницького району Вінницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Агрономічна сільської рада Вінницького району Вінницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проєктів Генеральних планів та планів зонування територій населених пунктів:  с.  Горбанівка, с. Ільківка,  с. Рівець  Агрономічної сільської ради  Вінницького району Вінницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 11 лютого 2022 року на сайті Агрономічної сільської ради  (https://agronomichna-gromada.gov.ua/ ) та триватиме до 12 березня 2022 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 03 березня 2022 року о 1100, в приміщенні сільського клубу           с. Горбанівка, за адресою вул. Українська , 13а.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 23227 с. Агрономічне Вінницької області вул. Мічуріна,буд. 12, тел./факс: :+38(0432)58-42-74, 58-41-96, (068)933-00-99  

Контактна особа Бабій Наталія Едуардівна, тел. 067-15-51-054.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 23227                   с. Агрономічне  Вінницької області вул. Мічуріна, буд.12,тел./факс:(0432)58-42-74, контактний email (сайту) e-mail:  agronomichne826@gmail.com

Зауваження та пропозиції до проєкту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються з громадкістю протягом 30 днів, а з уповноваженими органами – не більше 30 днів з дня отримання.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

- Управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації

Вінницької ОДА

- Департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування  - відсутня.

Додатки:

1. Звіт про стратегічну оцінку

2. Генеральний план

3. План зонування території

 

                  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь