Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 16.02. 2022

Дата: 15.02.2022 15:47

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про виконання бюджету  Агрономічної  сільської  територіальної  громади  за 2021 рік.

Інформує : начальник  фінансового відділу Чепорнюк  Т.В.

2. Про затвердження Програми  забезпечення  заходів  з підготовки  територіальної  оборони Агрономічної  сільської  територіальної громади на 2022-2025 роки.

Інформує: заступник сільського голови Закревська Т.П.

3. Про внесення  змін  до рішення 18 сесії 8 скликання  Агрономічної сільської ради № 1425 від 23.12.2021 зі змінами.

Інформує: начальник звітності та контролю Бунза Н.Ю.

4. Про внесення  змін  до рішення  18 сесії  сільської ради 8 скликання  від 23 грудня  2021 року № 1428 « Про бюджет Агрономічної сільської  територіальної громади  на 2022 рік».

Інформує : начальник  фінансового відділу Чепорнюк  Т.В.