Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти, культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення 18.02.2022

Дата: 17.02.2022 17:16

Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти, культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення:

1. Про затвердження  звіту по виконанню Програми «Розвиток та збереження  культурної спадщини Агрономічної територіальної  громади» за 2021 рік.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді , спорту, культури та туризму   Грустілін  О.О.

2. Про затвердження звіту  по виконанню Програми «Розвитку  фізичної культури і спорту Агрономічної територіальної  громади» за 2021 рік.

3. Про затвердження  звіту  по виконанню Програми «Розвитку  освіти Агрономічної територіальної  громади» нз 2021 рік.

4.   Про внесення змін до рішення  16 сесії сільської ради 8 скликання № 1273 від 25.11.2021 «Про затвердження  структури  та штатної  чисельності закладів загальної середньої  освіти  Агрономічної  сільської ради».