Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 18.02.2022 18:30

16 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Агрономічної  сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Сергія Сітарського. Присутніх членів виконкому було 18. Порядок денний складався з 50 питань. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади, зокрема, переведення дачних (садових) будинків у житлові, присвоєння юридичної поштової адреси, надання матеріальної допомоги.

Також під час засідання затвердили склад Молодіжної ради. Крім того, на засіданні схвалено склад Піклувальних рад при навчальних закладах громади, адже це передбачає реформа нової української школи. Ідея створення піклувальних рад полягає у громадській підтримці у розвитку навчальних закладів.

Начальник фінансового відділу - Тетяна Чепорнюк ознайомила всіх з виконанням бюджету за 2021 рік. Члени виконавчого комітету підтримали і схвалили звіт.Фото без опису