Порядок денний постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку на 22.02. 2022

Дата: 21.02.2022 15:20

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про затвердження  звіту по виконанню Програми «Розвиток та збереження  культурної спадщини Агрономічної територіальної  громади» за 2021 рік.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді , спорту, культури та туризму   Грустілін  О.О.

2. Про затвердження звіту  по виконанню Програми «Розвитку  фізичної культури і спорту Агрономічної територіальної  громади» за 2021 рік.

3. Про затвердження  звіту  по виконанню Програми «Розвитку  освіти Агрономічної територіальної  громади» за 2021 рік.

4. Про затвердження  Програми «Соціального захисту населення  Агрономічної територіальної  громади» на 2022-2024 роки  ( в новій редакції).

Інформує: начальник відділу соціального захисту  населення, праці та охорони здоров’я  Часовських Д.В.

5.     Про  участь  в програмі  «Питна вода» Вінницької обласної  Ради  у 2022 році.

Інформує:  начальник  відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою  Гачківський Я.С.

6. Про участь  в програмі  «Субвенція  з державного бюджету  місцевим  бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних  послуг».

7.   Про внесення  змін  до рішення  18 сесії  сільської ради 8 скликання  від 23 грудня  2021 року № 1428 « Про бюджет Агрономічної сільської  територіальної громади  на 2022 рік».

Інформує : начальник  фінансового відділу Чепорнюк  Т.В.