ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, В ЯКОМУ РОЗМІЩЕНІ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ!!!

Дата: 30.03.2022 13:23

Перелік документів, необхідний для подання заяви на отримання компенсації витрат, пов’язаних, з розміщенням внутрішньо переміщених осіб (ВПО):

1. Документи, що посвідчують особу власника жилого приміщення, в якому розміщені ВПО;
  2.  Документ, що посвідчує право власності на жиле приміщення, в якому розміщені ВПО;
  3. Банківські реквізити заявника у форматі IBAN;
  4. Паспорти громадян України внутрішньо переміщених осіб (свідоцтва про народження внутрішньо переміщених осіб);
  5. Довідка про взяття на облік ВПО.

Компенсація надається фізичним особам — громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розміщували внутрішньо переміщених осіб, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов'язаних з таким розміщенням, за умови, що ВПО не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Сума компенсації розраховується з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення  внутрішньо переміщеної особи у відповідному жилому приміщенні.

Заяву можна подати в приміщенні Агрономічної сільської ради,                                        с. Агрономічне, вул. Мічуріна, буд. 12, каб. №1, номер телефону для попереднього запису т.0687752613