Агрономічна сільська рада
.

До уваги громадян, які прибувають з інших областей до м.Вінниці та бажають отримати безоплатну  вторинну правову допомогу!

Дата: 07.04.2022 08:40
Кількість переглядів: 790

  Відповідно до ст. 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечує надання вразливим верствам населення безоплатної правової допомоги у цивільних, адміністративних справах та справах про адміністративні правопорушення. Внутрішньо - переміщені особи згідно з ЗУ "Про безоплатну правову допомогу" відносяться до категорії громадян, які мають право на безоплатну первинну правову допомогу, яка включає в себе:

- надання правової інформації;

- консультацій і роз’яснень з правових питань;

- складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних), а також надання допомоги у доступі до вторинної правової допомоги та медіації.

         Та безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в:

-  захисті,

- здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами,

- складенні документів процесуального характеру.

         Громадяни України, що звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб, мають право на представництво інтересів з питань, пов’язаних з отриманням довідки про взяття на облік ВПО.

         Також зазначаємо, що 13 березня 2022 року внесено зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік ВПО. Тепер по довідку про взяття на облік ВПО кожен зможе звернутись не лише до органів соціального захисту населення РДА та міст обласного значення, а й до уповноваженої особи громади, ЦНАПу, а згодом – просто подати заяву через Портал Дія. Уповноважена особа територіальної громади/ЦНАПу після реєстрації заяви формує електронну справу з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики для включення інформації до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

         Детальну інформацію щодо отримання безоплатної правової допомоги можна дізнатися, зателефонувавши за номером «гарячої лінії» системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). За згаданою «гарячою лінією» можна отримати консультацію з правових питань, дізнатися інформацію щодо актуальних адрес центрів та з’ясувати інші питання функціонування системи надання безоплатної правової допомоги.   Також правову допомогу можливо отримати за такими адресами:

  • Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Сектор "Вінницьке бюро правової допомоги №1"

Адреса: вул. Василя Порика , 29, м. Вінниця, 21021

Телефон: (0432) 56-01-80; 38 (098) 00 26 774, 38 (098) 67 87 593;

Email: vinnytsya1.vinnytsya@legalaid.vn.ua

  • Сектор "Вінницьке бюро правової допомоги №2"

Тел.: 068-186-48-21

E-mail: vinnytske@legalaid.vn.ua

  • Сектор "Барське бюро правової допомоги"

Адреса: вул. Героїв Майдану, 6, м. Бар,

Тел.: (04341) 2-15-55, 063-744-64-62

E-mail: barske@legalaid.vn.ua

  • Сектор "Жмеринське бюро правової допомоги"

Адреса: вул. Валерія Брезденюка, 19, м. Жмеринка,

Тел.: (04332) 5-23-78, 068-619-06-59

E-mail: zhmerynske@legalaid.vn.ua

  • Сектор "Тиврівське бюро правової допомоги"

Адреса: вул. Шевченка, 5, смт Тиврів,

Тел.: (04355) 2-15-77, 096-579-50-31

E-mail: tyvrivske@legalaid.vn.ua

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь