До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та усіх жителів Агрономічної територіальної громади!

Дата: 07.04.2022 13:30

До уваги керівників підприємств, установ, організацій,

приватних підприємців та усіх жителів Агрономічної територіальної громади!

Оголошуються дні прибирання 13 та 14 квітня 2022 року, де заплановано здійснити заходи з прибирання закріплених територій, посадки дерев, прибирання сміття, побілки бордюр, парканів, дерев, висадка квітів та впорядкування клумб.

Прохання до усіх мешканців Агрономічної ТГ - долучитися до прибирання та привести прилеглу територію до домоволодіння в належний стан, а саме: очистити від побутового сміття, провести обрізку дерев, щоб гілля не перешкоджало руху пішоходів і не обмежувало видимість дороги при русі автотранспорту та дотримуватися даних правил в подальшому.

Дякуємо всім, хто вже розпочав прибирання та саночистку територій. Дякуємо Вам за підтримку і розуміння у вирішенні питань благоустрою і саночистки, які відіграють велике значення у розбудові нашої з Вами громади.

З повагою,

Сільський голова та виконавчий комітет Агрономічної сільської ради