Порядок денний постійної комісії з питань планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного розвитку на 27 квітня 2022 р.

Дата: 26.04.2022 16:51

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про  виконання бюджету  Агрономічної  сільської  територіальної  громади  за перший квартал 2022 року.                                                                                                                                                   Інформує: начальник фінансового відділу Чепорнюк Т.В.

2. Про затвердження  звіту  по виконанню  Програми «Виконання судових  рішень та виконавчих документів» на 2021 рік».

Інформує: начальник контролю та звітності Бунза Н.Ю.

3. Про затвердження  звіту по виконанню  Програми «Розвитку  земельних  відносин на території  Агрономічної сільської ради» на 2021 рік».

Інформує: начальник контролю та звітності Бунза Н.Ю.

4. Про затвердження  звіту  по виконанню  Програми  «Організації суспільно-корисних робіт  для порушників, на яких  накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт» на 2021 рік».