Дякуємо за співпрацю Міжнародному благодійному фонду "Руки друзів"

Дата: 27.04.2022 10:05

Агрономічна сільська рада в особі сільського голови Сергія Сітарського та заступника сільського голови Тетяни Закревської, висловлює глибоку вдячність Міжнародному благодійному фонду "Руки друзів" партнера Дитячого фонду ООН UNICEF за надані 20 наборів з гігієнічними засобами першої потреби для родин біженців з малечею до 3 років та набори з різноманітними речами для дозвілля. Набори для відпочинку та ігор були передані в навчальні заклади освіти, оскільки до навчального процесу долучилися більше 200 дітей внутрішньо перемішених осіб, що тимчасово перебувають в нашій громаді.

Щиро вдячні Міжнародному благодійному фонду "Руки друзів" партнера Дитячого фонду ООН UNICEF та його працівникам за вагомий внесок у справу допомоги потребуючим людям, за вашу важливу роботу. Фото без опису