До уваги батьків першокласників 2022/2023 навчального року!!!

Дата: 06.05.2022 12:02

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради повідомляє, що з 29 квітня по 31 травня 2022 року триватиме прийом документів до першого класу у заклади загальної середньої освіти Агрономічної територіальної громади. Подати заяву можна безпосередньо в закладі загальної середньої освіти або за допомогою системи електронної реєстрації на порталі: https://school.isuo.org/

Перелік  необхідних документів:
заява одного з батьків дитини;
- паспорт одного з батьків;
- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);
- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о ;
Право на першочергове зарахування мають:
- діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти;
- діти, брати/сестри яких навчаються вже в закладі;
- діти працівників закладу;
- вимушені внутрішні переселенці, які офіційно зареєстровані на території громади (у батьків мають бути довідки внутрішньо переміщених осіб).

Якщо батьки дитини, які проживають на території обслуговування школи або мають інші переваги для першочергового зарахування, не встигли подати заяву та документи до 31 травня поточного року, вони мають право подати їх на вільні місця після 15 червня і до початку навчального року.

Особливості зарахування дитини-переселенця до 1 класу

Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування. Такими, що проживають на території обслуговування закладу освіти, є мешканці, що мають постійну реєстрацію, та зареєстровані внутрішньо переміщені особи. Якщо документи на зарахування до 1 класу подають внутрішньо переміщені особи, але не зареєстровані на цій території, заклад освіти має сприяти їх реєстрації та не відмовляти у прийнятті документів (лист МОН №1/4202-22 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти»).

Для того щоб зарахувати переміщену дитину до першого класу, один із батьків, опікунів або інших законних представників у визначені терміни має подати до закладу освіти, який обслуговує територію проживання дитини вищезазначені документи.

Водночас наголошуємо батькам, законним представникам дитини-переселенця, що в умовах воєнного стану необхідно надати до закладу освіти також один із нижче перерахованих документів:
- довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
- довідку про звернення за захистом в Україні;
- посвідчення біженця;
- посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.