Дата: 06.05.2022 15:09

Агрономічна сільська рада висловлює щиру вдячність казахському народу  та українцям Казахстану! Дякуємо Вам за послідовну позицію на підтримку незалежності та територіальної цілісності України в такий нелегкий час. Ви як ніхто маєте розуміти та підтримувати своїх рідних і близьких, які зараз опинилися в скрутному становищі.

Внутрішньо переміщені особи нашої громади отримали Вашу допомогу. Дякуємо Вам за підтримку! Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи підтримку в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Також ми хочемо привітати  з Вашим  державним святом. Вітаємо Вас з Днем захисника Вітчизни! Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Разом  - ми сила!