Відбулося засідання комісії із захисту прав дитини

Дата: 13.05.2022 14:33

У виконавчому комітеті сільської ради систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння  забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

12 травня під головуванням сільського голови Сергія Сітарського відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, Під час засідання розглядали питання щодо надання рекомендацій сімям, які перебувають в складних життєвих обставинах. Члени комісії, вивчивши матеріали справ, прийняли відповідні рішення.