23 травня День Героїв України

Дата: 23.05.2022 16:24

23 травня День Героїв України. День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь усіх українських воїнів та воїнок усіх часів, усіх борців та борчинь за волю України від лицарства Київської Русі до сьогодення. Цей день – ще одна нагода вшанувати найсміливіших, найдостойніших та найвірніших синів України, всіх тих, хто віддав за неї найцінніше – власне життя.

З нагоди свята і вшанування Героїв, які сьогодні стоять на захисті України Агрономічна сільська рада, Центр культури та дозвілля спільно з  Агрономічненською СЗШ І-ІІІ ступенів долучилися до акції «Маленька підтримка - великим Героям!» та зібрали солодощі, необхідний одяг, медичні засоби для поранених бійців, що перебувають в одній із вінницьких лікарень. Учні школи підготували патріотичні малюнки з словами вдячності та побажаннями перемоги нашим бійцям.

Сьогодні сільський голова Сергій Сітарський в рамках акції передав захисникам подарунки та побажав міцності, стійкості та швидкого одуження.