Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 23.05.2022

Дата: 23.05.2022 16:55

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності :

1. Про надання  дозволу  на розроблення містобудівної  документації – детального плану території .

Інформує: головний спеціаліст відділу архітектури та просторового розвитку Підлубний О.М.

2.Про надання дозволу на розроблення містобудівної  документації – детального плану території.

3.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, орієнтовною площею 0,12 га на території Агрономічної сільської ради гр. Мазур Оксані Сергіївні та Мазур Олегу Івановичу.

Інформує: голова постійної  комісії з питань земельних  відносин, природокористування , планування  територій, будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту та комунальної  власності Мороз О.П.

4.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, орієнтовною площею 0,12 га на території Агрономічної сільської ради гр. Дрогобецькому Д.В.

5.Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,25 га гр. Бондарчук Олені Вікторівні.

6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки для ведення садівництва площею 0,12 га, на території Агрономічної сільської ради гр. Більмаку Назару Ігоровичу.

7.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га на території Агрономічної сільської ради гр. Тюріній Тетяні Василівні.

8.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки для ведення садівництва площею 0,12 га на території Агрономічної сільської ради гр. Корнійчук Софії Сергіївні.

9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 2,0 га на території Агрономічної сільської ради гр. Педосу Юрію Володимировичу, Руденку Дмитру Сергійовичу, Бутенку Оксані Олексіївні, Мельник Ярославу Володимировичу.

10.Про розгляд листа уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини від 18.05.2022   № 2740.