27 майбутніх першокласників в Агрономічній громаді

Дата: 06.06.2022 16:59

В суботу, 04 червня, вихованцям ЗДО «Сонечко» вручили перші документи про закінчення навчального закладу. Цьогоріч в зв’язку російської агресією все відбулося без урочистей.

Свій перший випуск із 27 вихованців випустила Білюга Алла.

З вітальним словом та подарунками до дітей звернувся  сільський голова Сергій Сітарський, побажавши їм міцного здоров’я та подальших успіхів. Також привітати маленьких випускників завітала депутат Вінницької обласної Ради Тетяна Каменщук.

Заступник начальника відділу освіти, молоді, спорту культури та туризму Лілія Гаврилюк також долучилася до привітань та побажала яскравих моментів у майбутньому шкільному житті.

Шановні майбутні першокласники, нехай щастить вам у подальшому навчанні у школі, веселих літніх канікул!Фото без описуФото без описуФото без опису