Зустріч з представниками World Central Kitchen

Дата: 08.06.2022 11:53

07 червня Агрономічна сільська рада домовилася з World Central Kitchen про гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в громаді у вигляді продуктових наборів. В найближчий час очікуємо продукти.

World Central Kitchen – це некомерційна неурядова організація, яка займається харчуванням під час стихійного лиха. Заснована 2010 року знаменитим шеф-кухарем Хосе Андресом.

World Central Kitchen – гуманітарна організація. Вже понад 10 років він підтримує людей в гарячих точках світу. Наразі організація підтримує та допомагає українців з початку повномасштабного вторгнення росії.

Дякуємо представникам World Central Kitchen, що завітали до нашої громади, надіємося на плідну співпрацю!