Свято дитинства в Агрономічній ТГ

Дата: 09.06.2022 15:57

08 червня за сприяння сільського голови Сергія Сітарського в Агрономічненській загальноосвітній школі I-III ступенів відбулося справжнє свято дитинства, яке влаштували дітям нашої громади представники ГО «Академія національних традицій «Фабрика талантів» в рамках проекту «АNT Поруч» за підтримки БДФ «Юнісеф». В ході заходу організовано локації:

• коло знайомств, хореографічний флешмоб;
  • художня майстерня;
  • декоративно-прикладне мистецтво;
  • арт-терапія;
  • музикування;
  • кулінарія «Веселий повар»;
  • мнемотехніка;
  • ігри «Монтессорі».

Батьки й діти із задоволенням взяли активну участь у всіх заходах та отримали море позитивних емоцій. Це гарний початок нашої співпраці з ГО «Академія національних традицій «Фабрика талантів», яка і надалі буде надавати психосоціальну підтримку діткам нашої громади, в тому числі й внутрішньо переміщеним, що наразі є досить актуальним і важливим, адже у наш нелегкий час так важливо насолоджуватись дитинством.