Фабрика талантів завітала до Агрономічненської СЗШ

Дата: 13.06.2022 16:25

Гарний настрій, живе спілкування, приємні емоції подарували сьогодні вчителям та дітям Агрономічненської СЗШ представники ГО «Академія національних традицій «Фабрика талантів» в рамках проекту «АNT Поруч» за підтримки БДФ «Юнісеф».

Для вчителів навчального закладу проведено заняття з мнемотехніки, в основі яких лежать асоціації, що допомагають запам’ятовувати і відтворювати інформацію. Останнім часом прийомами мнемотехніки користуються дуже активно під час пізнавальної діяльності.

Діти займалися арт терапією, хореографією. Нагадуємо батькам, що весело, активно та з користю провести свій час діти можуть також і у інших селах громади, адже представники ГО «Академія національних традицій «Фабрика талантів» завітають:

• 14 червня – с. Медвеже Вушко;
  • 15 червня – с. Бохоники;
  • 20 червня- с. Горбанівка.

Дякуємо за співпрацю Академії національних традицій та за незабутні емоції наших дітей!Фото без опису