День захисту людей похилого віку

Дата: 15.06.2022 10:56

Сьогодні, 15 червня, міжнародне співтовариство відзначає День захисту людей похилого віку.

На жаль, багато людей похилого віку зіштовхуються із зневагою, бідністю, соціальною ізоляцією і відчуженням, які сьогодні поглиблюються через пандемію COVID-19 та війну в нашій державі.

Багато людей золотого віку не в змозі відстояти себе, чи то через те, що вони фізично слабкі, чи тому, що вони бояться висловитись та бояться наслідків. Для всіх нас надзвичайно важливо стежити за ознаками жорстокого поводження з літніми людьми та говорити, якщо щось здається не так.

Цей день нагадує нам піклуватись одне про одного!

Легко бачити погані речі і мовчати – це стосується жорсткого поводження зі старшими або крадіжки на вулиці. Але цей день нагадує нам, наскільки важливо піклуватися про оточуючих.

День захисту людей похилого віку нагадує нам проявляти співчуття щодня та піклуватися про інших, а не лише про себе.