Фабрика талантів в с.Медвеже Вушко

Дата: 15.06.2022 11:03

14 червня для дітей різновікової категорії села Медвеже Вушко, а також з числа внутрішньо переміщених осіб, за сприяння сільського голови Сергія Сітарського відбулось дитяче свято, яке влаштували представники ГО «Академія Національних Традицій «Фабрика Талантів» в рамках проекту «АNT Поруч» за підтримки БДФ «Юнісеф». Під час заходу організовано локації для дітей та дорослих:

-        освітня;

-        рухливо- ігрова;

-        мистецька;

-        куточок розваг для найменших учасників.

Крім розваг з дітьми, з вчителями Медвеже Вушківської загальноосвітньої школи в рамках Всеукраїнського пілотного проекту «Мнемознайко» Генадій Чепурний провів заняття із мнемотехніки, в основі яких лежать асоціації, що допомагають запам’ятовувати і відтворювати інформацію.

Діти та батьки весело, активно та з користю провели свій час. Дякуємо ГО «Академія національних традицій «Фабрика талантів» за позитивні емоції, гарний настрій та щирі посмішки наших дітей, адже це так важливо сьогодні.Фото без опису