Свято для дітей в Бохониках

Дата: 15.06.2022 16:46

15 червня в Бохоницькій філії ЦКіД для дітей громади за підтримки  депутата Вінницької обласної Ради Олександра Масленнікова та  сільського голови  Сергія Сітарського відбулось свято для дітей, які мешкають в селі Бохоники.

Свято влаштували представники ГО "Академія Національних Традицій "Фабрика Талантів" в рамках проекту «АНТ Поруч» за підтримки БДФ «Юнісеф».

Захід розпочався з веселої рухливої розминки, яка зарядила всіх  гарним настроєм та бадьорістю, яку провів хореограф Артем Мовчан.           Засновники фонду Пілманіс Людмила та Стінянська Тетяна познайомили присутніх з локаціями.

Згідно вікових категорій дітею поділено на групи:

-        художнє мистецтво –  малювання акрилом під керівництвом  Наталії Гандзій та Марії Мінкіної;

-        ужитково-прикладне мистецтво, де виготовляли м’які іграшки під керівництвом власниці  приватної школи творчості Олени Ракицької;

- приготування їжі «Веселий кухар». Тут діти мали можливість самостійно випікати вафельки та куштувати їх;

-        арт терапія – локація, в якій з допомогою  бесід та тренінгів було забезпечено ресурсне коло підтримки для батьків, приділялась увага здоров’ю дітей,  їх розвагам, всебічному розвитку та підтримці;

-        дитячий майданчик для малечі «Монсессорі», де за допомогою дидактичного матеріалу розвивали дрібну моторику, займались ліпленням та малюванням, проводились експерименти по розвитку їх розумових здібностей. Проводив заняття тренер Олександр Музика, переможець Всеукраїнської олімпіади з педагогіки.

По закінченню занять дітям були вручені подарунки.

Всі присутні задоволені проведенням такого заходу,дякували  організаторам та тренерам, запрошували їх невдовзі знову в гості.Фото без опису