ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ДІЛЬНИЧНОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ!

Дата: 18.06.2022 08:57

Шановні дільничні інспектори поліції!

Вітаю  вас із професійним святом!

Ви – представники найпершої і найважливішої ланки правоохоронних органів, найбільш наближені до людей, до їх проблем, болю, тривог. Особливо в  сьогоднішніх непростих  умовах від роботи дільничного залежить спокій мешканців населених пунктів нашої громади.

Професія дільничного офіцера - одна з найвідповідальніших та найважчих, оскільки вони завжди на передовій. У будні й свята Ви не полишаєте свій пост, першими реагуєте на людську біду та з’являєтеся  на місці злочину.

Нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, достатку та злагоди у ваших родинах, успіхів у роботі.

З найкращими побажаннями,

сільський голова                                                                               Сергій СІТАРСЬКИЙ

Фото без опису                            Фото без опису