Свято дитинства в Горбанівській філії ЦКіД

Дата: 21.06.2022 09:35

20 червня в Горбанівській філії ЦКіД для дітей та дорослих відбулося справжнє свято, в якому взяли участь жителі сіл Горбанівка, Ільківка, серед яких були внутрішньо переміщені особи.

Захід відбувся за підтримки сільського голови Сергія Сітарського та депутата обласної ради Олександра Масленнікова представниками ГО «АНТ Поруч» за підтримки БДФ «Юнісеф».

Розпочали свято веселою руханкою разом з хореографами Артемом Мовчаном та Оленою Лановенко. Далі присутні відпочивали та займалися в різних локаціях:

- музикування. Антоніна Романенко з дітьми розвивали музичний слух. Кожен учасник мав змогу обрати для себе музичний інструмент, так і прозвучало «Ой у лузі червона калина»;

-Генадій Чепурний разом з батьками, вчителями, вихователями провів заняття із мнемотехніки, ознайомив з методикою всіх бажаючих. Також провів змагання «Хто краще запам’ятає»;

-кулінарія. Разом з Стінянською Іриною учасники випікали вафельки у вигляді сердечка і коштували їх;

- художнє мистецтво. Гандзій Наталя та Мінкіна Марія малювали патріотичні малюнки з дітьми середнього віку.

- декоративно - прикладне мистецтво. Зедник Людмила і Боробець Любов навчили всіх бажаючих виготовляти оберіг від поганих слів «Ловець снів».

Для наймолодших був облаштований куточок за методикою Монтессорі разом з Боцюк Марією.

Шинкарьова Жанна провела психологічний тренінг з використанням різних методик.

Арт терапією займалися дошкільнята. Разом з Лановенко Оленою будували замки для принцес та грали настільні дидактичні ігри.

Дякуємо за свято засновникам проекту: Пілманіс Людмила та Стінянська Тетяна.

Всі присутні були задоволені весело та активно проведеним часом.

Дякуємо за гарний та позитивний настрій, усмішки, поради. Бажаємо всім мирного неба!Фото без опису